NEJEN O ŠPERCÍCH

Jde Vám z tolika možností tak trochu hlava kolem? Nejste v tom sami. I u nás se kolikrát přeme o tom, která varianta by byla nejlepší. Zvláště zlaté šperky nabízejí nespočet možností a fantazii se meze nekladou. A proto nelze u všech šperků nahrát do nabídky všechny barevné kombinace.

Určit správnou velikost prstenu nemusí být věda. Pokud si nejste jisti svou velikostí, máme pro Vás speciální měřící kroužek. Manipulace s ním je jednoduchá a zvládnete ji v pohodlí domova. Stačí provléct, upravit na prstu a nezapomínejte vyzkoušet přetáhnutí přes kloub prstu. V okénku najdete Vaši velikost. Měřící kroužek zašleme na dobírku na...

Při správné péči si šperky uchovají svou krásu a vysoký lesk po dlouhou dobu. Je potřeba zabránit zbytečným mechanickým a jiným poškozením, které by mohli poničit krásu vašich šperků. Aby půvab vašich oblíbených kousků zůstal dlouho zachován, připravili jsme si pár informací, jak o ně pečovat.

Kdo by odolal blyštivým výlohám plných pokladů hodných obdivu. Nákupní galerie e-shopu Vám dá nekonečné možnosti nahlížet do široké nabídky. Můžete se zas a znovu v klidu a pohodlí kochat malými uměleckými díly, jimiž krásné šperky jsou a dopřát si dostatek času pro výběr toho správného jedinečného kousku.